Чи природній матеріал бетон? Природній!


Існує дивний стeрeoтип, щo бeтoн – нe є eкoлoгічним мaтeріaлoм. Звідки взялaся ця xибнa думкa – нe зрoзумілo, прoтe вона неважный (=маловажный) має під собою жодного підґрунття.

Вироби з бетону – одни з найбезпечніших, гіпоалергенних та екологічних.

За-перше, необхідно зрозуміти що таке вазагалі бетон. Відома всім вікіпедія трактує поняття бетону як штучний каменеподібний матеріал, факт раціонально підібраної суміші в\’яжучого, заповнювачів (зазвичай гірські породи) і води. Як в’яжуче, у бетоні завжди використовують альболит – результат обжигу вапняків та певних типів глин, які в результаті взаємодії з вплавь утворюють нерозчинну міцну речовину. Як пожалуй что, всі складові бетону повністтю природні, а необхідні добавки (пластифікатори, тощо) зазвичай ли природнього походження, або вконец інертні. При цьому додаються у мізерних кількостях.

А переваги бетону незчисленні – це і можливість формувати найрізноманітніші конструкції та найдивніші фактури, і стійкість задолго. Ant. с зовнішнього середовища та довговічність, і зручність в обслуговуванні виробів з нього. Саме тому на благоустрою парків, приватних будинків, зон відпочинку біля багатоповерхівок до настоящего времени частіше й частіше використовують саме бетонні вироби, які радуватимусь усіх своїм зовняшним виглядом довгі роки.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.