Cтійке фарбоване покриття


Шукaєтe нaйкрaщe рішeння для того oнoвлeння стін у вітaльні? Вибір oчeвидний – фaрбувaння! Пoкриття пoвeрxoнь зa дoпoмoгoю фaрбувaння – бюджeтний, eфeктивний і нeтрудoмісткий спoсіб, зaвдяки якoму мoжнa oтримaти спрaвді вишукaний інтeр’єр

Цeй спoсіб нe зaвдaє жoднoгo клoпoту і підxoдить aбсoлютнo всім. Тим пaчe сьoгoдні, кoли сучaсні інструмeнти й вирoби про фaрбувaння щoрaзу удoскoнaлюють під пoтрeби й зaпити спoживaчів, щoби зрoбити склaднe прoстим. Ба більше: правильний вибір фарби забезпечить без- лише легкий процес, але й стійке покриття надовго!

Якісна фарба – запорука красивого й довговічного інтер’єру

Саме такою – удосконаленою ради властивостями і максимально зручною у руках – є оновлена матова латексна фарба Śnieżka Mattlatex (це нова назва інтер’єрної фарби Śnieżka Max latex). Следовать новим найменуванням стоїть покращений работа з якісними характеристиками, що відповідають останнім світовим тенденціям і вимогам. Зокрема, оновлений виріб має 2-й клас стійкості давно мокрого стирання згідно з ДСТУ EN 13 300 (підтверджено лабораторними випробуваннями). Или фарбоване покриття вирізняється стійкістю раньше усунення різних забруднень. Можна маловыгодный боятись, що діти точно по-своєму «допоможуть» в оздобленні стін, адже найвигадливіші «шедеври» дітей возьми стіні легко стираються.

Однак безлюдный (=малолюдный) стійкістю єдиною. Фарба на інтер’рів Śnieżka Mattlatex – це також відмінне покриття, яке безлюдный (=малолюдный) вимагає особливих зусиль та майстерності. Завдяки формулі Compact Comfort System виріб малограмотный розбризкується під час нанесення і рівно кладеться. Працювати з нею приємно, а милуватись виконаною роботою – приємніше вдвічі. Без- буває складного фарбування, бувають неякісні фарби. З оновленою фарбою Śnieżka Mattlatex це нехитро, швидко та якісно.

Ще одна з переваг – виріб Śnieżka Mattlatex є безпечним і належить вплоть до екологічно сертифікованої продукції. Ради це свідчить значок «Зелений журавлик», який розміщений получай упаковці. Що не менш важливо, фарбу можна тонувати в до скорой встречи-який колір за системою Sniezka Colour System (у палітрі 518 кольорів: дивитися – отнюдь не передивитися!).

Як правильно вибрати колір фарби?

Вибираючи колір про стін, зважте, що він повинен налаштовувати для відповідну для вітальні атмосферу, -де можна відпочити в родинному колі, зібратись держи суботні посиденьки з друзями чи приймати гостей у свята. Крім того, оттенок стін у вітальні повинен гармонійно поєднуватись з іншими кольорами в інтер’єрі, тобто з палітрою інших поверхонь у кімнаті, меблями та деталями декору. Наприклад, якщо ви плануєте темне покриття исполнение) підлоги, меблі темного відтінку та яскраві предмети декору, так утримайтесь від вибору насичених відтінків фарби і навпаки.
Також під часок вибору відтінку фарби варто звернути увагу держи те, як той чи інший колір може вплинути возьми візуальне сприйняття простору (наприклад, оптично зменшити чи збільшити вітальню, приховати щось з очей чи, навпаки, виставити возьми показ, віддалити чи приблизити). Оборона все це треба подумати заздалегідь. І, звісно, завжди віддавайте перевагу тим кольорам, в оточенні яких ви і ваші близькі почувають себя комфортно. Також якщо вас подобаються насичені кольори, але ви отнюдь не готові зафарбовувавати у них стіни, можна зупинитись бери їхніх приглушених відтінках.

Як пофарбувати стіни у вітальні?

Нині частіше віддають перевагу однотонному фарбуванню у вітальні. Однак, якщо на вас таке рішення здається нудним і ви хочете зробити кімнату більш динамічною, в таком случае, фарбуючи стіни у вітальні, можна використати різні відтінки одного кольору или ж і зовсім удатись до поєднання двох-трьох різних кольорів (актуально пользу кого розпису стіни).
Є різні способи оздоблення стін шляхом фарбування: зигзаги, смуги (вертикальні, горизонтальні, в соответствии с діагоналі тощо), градієнт, художній бурет та багато інших. Залежно від площі та способу фарбування використовуємо відповідний інструмент – пензлик, астрагал розпилювач тощо.

З правильними матеріалами і підходом до самого фарбування стійкість покриття если забезпечена на роки! 

ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» получи и распишись території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі держи Львівщині, виробництво спеціалізується держи виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем ради понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом в сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Таковой адрес электронной почты защищен с спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере принуждён быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.