Декоративне оздоблення криниці на дачі


Oбшaрпaний вигляд дaчнoї криниці нe привід на смутку, aджe із лaкoфaрбoвими зaсoбaми ТМ VIDARON нaвіть зі стaрoї криниці мoжнa зрoбити «лялeчку»!

Щoб нaдaти нeпoвтoрнoгo шaрму дaчній ділянці, викoристaємo во (избежание криниці дeрeв’яну кoнструкцію, aджe тaк вoнa нe лишe гaрнo виглядaтимe і чудoвo впишeться у лaндшaфт, a й прeкрaснo викoнувaтимe свoї функції. Якщo признaчeння криниці сутo дeкoрaтивнe, тo прoстір пользу кого фaнтaзії відкривaється прoстo бeзмeжний: її мoжнa прикрaсити живими квітaми, скульптурaми і фігуркaми, тa й сaму кoнструкцію зрoбити у вигляді кaзкoвoгo будиночка. А декоративне дерев’яне відерце, у яке також можна висадити квіти чи рослини, що в’ються, стане справжньою родзинкою всієї композиції!

Та навіть якщо призначення криниці суто функціональне, її можна оздобити різьбою чи декоративними різьбленими елементами. Однак деревина хозяйка по собі дуже красивий матеріал і цілком достатньо опорядження из-за допомогою лакофарбових засобів, щоб надати криниці привабливого вигляду.

Про колодязя найкраще підійде деревина дуба, модрини, сосни, вільхи ли в’язу. Ці породи безлюдный (=малолюдный) псують смаку води, міцні, вологостійкі і криниця з них слугуватиме 30–50 років.

У конструкції криниці використаємо оциліндровані колоди нежто прямокутний брус та дерев’яні дошки. Кількість пиломатеріалів залежить від розміру та складності конструкції. Всі елементи просочуємо безбарвним ІМПРЕГНАТОМ-ҐРУНТОМ Во (избежание ДЕРЕВИНИ ТМ VIDARON, який захистить деревину колодязя від гниття, синяви та комах-шкідників й одночасно виступить ґрунтовкою. Криниця, захищена таким чином, слугуватиме значно довше.

Поверхню деревини, призначеної для того імпрегнування, очищуємо від пилу, жирних і засмолених плям та висушуємо. На підкреслення малюнку шарів деревини, поліпшення властивостей нанесення та продовження тривалості імпрегнування шліфуємо поверхню елементів криниці вздовж волокон деревини шкуркою зернистістю приблизно 120-200, а тоді знепилюємо і поліруємо поверхню.

До нанесенням перемішуємо імпрегнат-ґрунт интересах деревини до однорідної консистенції і наносимо його пензлем, без- залишаючи необробленої поверхні і старанно розтираючи надлишок. Для того повноцінного захисту достатньо сделать всього один шар.

Просочену поверхню залишаємо с целью висихання на 24 години і до завершенні цього часу шліфуємо її наждачним папером зернистістю 320, щоб розгладити підняті волокна деревини та отримати гладку поверхню интересах нанесення фінішного покриття. Але перш ніж ми цим займемося, зберемо отечественный колодязь у готову конструкцію.

Колодязний зруб складаємо із колод чи брусів. Далі з середини зрубу посередині протилежних стін прибиваємо 2 бруса, получи яких триматиметься дашок. З\’єднуємо їх зверху теж брусом. З 6 брусків однакової довжини збиваємо двойка трикутника. Їх кріпимо раньше вершин найдовших брусів і з\’єднуємо зверху по (по грибы) допомогою ще одного бруса. Знизу основу трикутників теж з’єднуємо брусками. Набиваємо зверху для цю конструкцію дощечки – і отримуємо дашок, який захистить воду у колодязі від атмосферних опадів. Получи и распишись брус, який з\’єднав зверху найдовші бруси, намотуємо мотузку чи ланцюг і прив\’язуємо відро. Із дощечок можна ще зробити дерев’яну кришку, щоб у воду приставки не- потрапляло сміття.

Також варто зазначити, що готову криницю потрібно покрити ще фінішним виробом. Чтобы цього можна вибрати ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНИЙ ЛАКОБЕЙЦ ТМ VIDARON. Цей засіб чудово підкреслює текстуру деревини та следовать допомогою Teflon® surface proteсtor забезпечує довготривалий захист її волокон від руйнівного впливу УФ-випромінювання, запобігає проникненню вологи всередину деревини і сприяє швидкому стіканню води із обробленої поверхні. Окрім того, Лакобейц зуб даю наносити і він утворює щільне, міцне й еластичне покриття.

Засіб доступний як у безбарвному варіанті, коль потрібно тільки підкреслити натуральну красу деревини, что-то около і в 16 готових до застосування кольорах, які дадуть змогу втілити у життя всех благ-який декоративний задум.

Предварительно нанесенням Лакобейц ретельно перемішуємо вплоть до досягнення однорідної консистенції і кольору, знепилюємо поверхню колодязя та рівномірно наносимо засіб пензлем держи всю поверхню вздовж волокон деревини, уникаючи залишення необробленої поверхні. Залишаємо полаковану поверхню интересах висихання щонайменше на 12 годин.

Оскільки криниця стоятиме надворі і піддаватиметься безпосередній дії атмосферних факторів, так для найкращого захисту і збереження декоративного ефекту получи його поверхню потрібно проложить три шари засобу ради вищеописаною схемою, щоразу виконуючи міжшарове шліфування і знепилення.

Тепер ні сонце, ні негода маловыгодный зашкодять криниці й вона довго прикрашатиме сливняк та дачу.

 

 

 ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» получи и распишись території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі получи и распишись Львівщині, виробництво спеціалізується в виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем пользу кого понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом получай сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адресочек электронной почты защищен ото спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере потребно быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.