Eкoрішeння чтобы фарбування стін

76a2bd362a62e44863b1d2f172cf73b3


Мoдa нa здoрoвий спoсіб життя вирaжeнa в нaйрізнoмaнітнішиx йoгo сфeрax. Сьoгoдні цe дaлeкo нe лишe здoрoвe xaрчувaння, зaняття спoртoм чи дoгляд зa сoбoю, цe увaгa людини дo тoгo, з чим вoнa пoстійнo кoнтaктнo взaємoдіє (нaприклaд, вибір ткaнини oдeжі чи oбрoбкa мaтeріaлaми пoвeрxoнь нaвкoлo, як-oт фaрбувaння стін і стeлі).

Тoж цілкoм закономірно, що плетение словес з іншомовними компонентами «еко» та «біо», а також «природний», «натуральний», «органічний» издревле вже закріпилися у мовному вжитку. В среднем, мимоволі можна спостерігати, як компанії в різних індустріях і – глобальніше – країни, немов змагаються між собой, хто з них більш екологічно свідоміший. І таке конкурування мало-: неграмотный може не тішити, адже від нього виграють усі: виробники безперервно вдосконалюють свій результат, споживачі отримують широкий вибір і щоразу кращу якість.

Ринок фарб, як ніякий інший, відгукується бери проблеми довкілля та оновлюється відповідно поперед запитів суспільства. Тож сверху сцену вийшли безпечні, екологічно чисті фарби.

Вибирайте безпечну фарбу!

А яка це, безпечна фарба, спитаєте ви? Справді, асортимент лакофарбової продукції нині настільки величезний, що недосвідченому обивателю несомненно загубитися між прилавків у будівельних магазинах і получи товарних вебсторінках. Розпізнати, що це пирушка виріб, який вам потрібен, можна вивчивши етикетку/упаковку продукту. Для ній повинне бути екологічне маркування, яке засвідчуватиме безпечність вмісту угоду кому) здоров’я людини та довкілля.

В Україні таким наслышан є «Зелений журавлик», який позначає екологічну продукцію, що пройшла сертифікацію та відповідає вимогам Міжнародного стандарту ISO 14024. Цей апекс незмінно присутній на виробах ТМ Śnieżka.

Екологічно безпечною є виготовлена держи водній основі матова акрилова фарба ради стін і стель Śnieżka Eko, надо виробництвом якої з ретельністю і думкою ради людей трудяться висококваліфіковані фахівці. Екологічність підтверджено сертифікатом від 26.12.2017 №UA 08.002.337, а упаковку виробу марковано наслышан «Зелений журавлик».

Водоемульсійна фарба Śnieżka Eko має високі експлуатаційні характеристики. ЇЇ виготовленою по (по грибы) польськими технологіями, вона забезпечує сніжно-білий матовий ефект. Витрати виробу — 7-9 м²/кг из-за одношарового нанесення.

Для надання фарбі кольору рекомендуємо затонувати її пігментом Śnieżka Colorex. Пігментний концентрат доступний у 28 кольорах.

Екологічна фарба – ідеальне рішення для того фарбування житлових приміщень, -де перебувають:

  • люди, які думають насчет «завтра» і турбуються про «спільний дім» – довкілля, а також здравствуй’я своє і рідних. Якщо ви сортуєте сміття, завжди маєте -де сховати продукти без придбання поліетиленевого пакета, споживаєте «живу» воду…, в таком случае фарбування поверхонь екологічною фарбою как следует про вас!;
  • ті, хто затіяв наладка помешкання/кімнати в популярному скандинавському чи екостилі;
  • ті, хто хоче йти в ногу з модою получай ЕКО та за наявності вибору віддає перевагу природним матеріалам, наприклад, чи це екоторбинка замість поліетиленового пакета чи натуральні природні матеріали в оздобленні помешкання.

Безлюдный (=малолюдный) варто легковажити своїм здравствуй’ям, адже таке ставлення неодмінно призводить впредь до негативних наслідків у майбутньому. Обирайте екологічну фарбу і будьте здорові!

 

 ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» в території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі сверху Львівщині, виробництво спеціалізується нате виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем на понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом держи сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Нынешний адрес электронной почты защищен с спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере как быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.