Ґрунтовки TRIORA: на всі випадки ремонту


Сeкрeт успішнoгo фaрбувaння – рeтeльнa підгoтoвкa пoвeрxні. І oдин з oбoв\’язкoвиx eтaпів в цій підгoтoвці – ґрунтувaння.

Ґрунтoвкa дoпoмaгaє:

  1. Знeпилити стіни, приxoвaти дрібні пoри.
  2. Зміцнити криxкі пoвeрxні.
  3. Змeншити здaтність стін дo пoглинaння і пoдaльшу витрaту фaрб.
  4. Пoліпшити адгезію матеріалів що наносяться.

В асортименті TRIORA представлений семейство ґрунтовок з різними складовими речовинами і концентрацією. Концентрація впливає держи щільність кінцевої плівки сверху поверхні, а також адгезію наступних матеріалів. Найчастіше ґрунт високої концентрації причиняться в 1 шар, а ось ґрунтовки низької концентрації вимагають поперед декількох шарів нанесення.

Ступінь насчетґрунтованості можна перевірити, провівши в области стіні рукою. Якщо мало-: неграмотный залишилося слідів, як від крейди, играть роль, покриття добре поґрунтоване. Важливо також і никак не перестаратися з ґрунтовкою. Переґрунтована стіна стає слизькою і несложно не втримає наступні матеріали.

Якими бувають ґрунтовки?

Ґрунтовки TRIORA поділяються вслед за сферами застосування та своєю функціональністю:

  1. Універсальна грунтование – це матеріал з невисокою концентрацією діючої речовини. Підійде, щоб знепилити стіни з невисокою здатністю накануне поглинання, і створити базове покриття.
  2. Ґрунтовка глибокого проникнення. Проникає в мінеральні плити прежде 5 мм углиб. Міцно зв\’язує дрібні частки, що осипаються, запобігає крихкості стін. Оптимальна в целях старих стін, які мають неміцний верхній мир.
  3. Гідроізоляційна ґрунтовка. Матеріал з високою концентрацією, блокує проникненню вологи в стіну. Вона ідеальна к вуличних робіт, використання в сирих приміщеннях.
  4. Ґрунт-концентрат 1 впредь до 5. Може використовуватися як в готовому варіанті високої концентрації во (избежание старих стін, що кришаться, (на)столь(ко) і розбавляється водою в міру необхідності, щоб зробити базовий ґрунт. Застосовується к будь-яких поверхонь.
  5. Біозахисний засіб. Це антісептічний матеріал, який быть необхідності використовується першим в списку робіт. Біозахист наносять, як і ґрунт – для суху і очищену стіну. Засіб малограмотный створює плівку, а тільки дезінфікує стіни. Після висихання біозахисту стіну необхідно додатково относительноґрунтувати.

Як вибирати ґрунтовку?

Дивлячись бери потреби. Наприклад, якщо це невзыскательно етап підготовки стін впредь до ремонту, досить буде універсальної ґрунтовки. Якщо плануєте наладка у ванній кімнаті або кухні, тоді краще вибрати гідроізоляційну ґрунтовку TRIORA. Будуть різноманітні роботи? Допоможе ґрунт-концентрат 1 задолго. Ant. с 5 – його можна розбавити круглым счетом, як вимагає кожне покриття.

Асортимент ґрунтовок TRIORA включає в себя матеріали для найбільш затребуваних і поширених робіт. Використовуйте ґрунтовку, щоб створити міцне базове покриття получи стінах і стелях. З досвіду знаємо: чим якісніше підготовлена поверхня, тим краще фінішне покриття.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.