Кредити на покупку авто — відео, відгуки, поради

Автомобіль з перших днів появи є мрією будь-якої людини. Адже власне авто, це перш за, все: комфорт, зручність, економія часу і грошових коштів. Але, ось тільки на найпростішу машину потрібні не маленькі гроші. А де їх власне взяти? У країні, та й в усьому світі економіка не стабільна, а за умови, що гряде один з найстрашніших криз за останню сотню років, а бажаною машині залишається тільки мріяти. Однак, як би там не було банки намагаються надати громадянам нашої країни, як можна більш вигідні умови кредитування.

Кредити на покупку авто - відео, відгуки, поради

Буде корисним:

Відео: Кредит в Казахстані з поганою кредитною історією | розбираємося де взяти

Джерело: Кредит в Казахстані з поганою кредитною історією | розбираємося де взяти — YouTube

Відгуки:

Політика Моя Готівочка (moyagotivochka.com.ua): індивідуальний підхід, якість, роботи точно в строк. Співробітники компанії — це професіонали своєї справи. У разі необхідності для клієнтів надається кредит без перевірок.  

Кредит.

Звичайно, умови кредитування не можуть бути однаковими. Все залежить від банку, в якому буде відбуватися дана процедура, марка машини, ну і самої кредитної програми, сума кредиту також залежить від банківської організації та марки машини (зрозуміло, іноземна марка коштуватиме в кілька разів дорожче, ніж вітчизняна). Як правило, кредит банки дають не більше 7-ми років.

Найнижча ставка.

На даний момент найнижча ставка чекає позичальника, якщо він оформить кредит за державною програмою. Зараз це дві головні програми «Купівля першого автомобіля»; «Покупка сімейного автомобіля (з двома дітьми і більше». Перший візит закінчився успішно, але не варто засмучуватися. Другий очікується в 2020 році, правда, точні дати ще не названі (весна).

Купівля сімейного автомобіля. Сім'ям з двома і більше дітьми при покупці автомобіля надається 10% знижка від вартості, а на Дольни Сході знижка 25%. Однак, тут є пара нюансів яке варто взяти в рахунок:

  1. Машина не повинна перевищувати вартості 1, 450 000 мільйона, а маса 3.5 тонн.
  2. Громадянин бере кредит повинен досягти 18-ти років.
  3. Постійне місце роботи зі стажем більше 4-х місяців.
  4. Посвідчення водія.
  5. Паспорт громадянина Російської Федерації з постійним місцем проживання.

Програма «Перший автомобіль» не сильно відрізняється від вище перерахованих умов.

  1. Кредит повинен бути виплачений протягом 3-х років. Так що тут варто гарненько подумати і розрахувати фінанси.
  2. Покупка машини повинна бути в дійсності першої і автомобіль повинен бути вітчизняної марки і не містити пробігу.

Підсумок.

Таким чином, існує реальна можливість взяти автомобіль за вигідною ціною. Головне вчасно дізнатися про програму і встигнути зібрати весь перелік документів. Однак, не варто забувати про підводні камені, які зустрічаються практично скрізь. В даному випадку це нав'язане авто страхування.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.