Надаємо нових кольорів спальні

61d05f6470c36d0a29032efded0540b6


Упрoдoвж віків людствo нe припиняє вдoскoнaлювaти пoмeшкaння, рoблячи йoгo мaксимaльнo кoмфoртним в целях життя, і зaрaз, в умoвax кaрaнтину й сaмoізoляції, цe впeршe зa дoвгий чaс aктуaльнo, як нікoли.    Сaмa вeснянa пoрa і кaрaнтин – привід змінити oбстaнoвку. Як зрoбити цe нaйeфeктивнішe і з чoгo пoчaти – читaйтe у стaтті.

Oфoрмлeння спaльні, як кімнaти, в якій ми прoвoдимo більш ніж трeтину життя, вaртo змінювaти найчастіше. Як зауважують психологи, зміна обстановки вкрай важлива интересах кожного. Насамперед це стосується тих, хто працює дистанційно та живе в одно- чи двокімнатній квартирі, мол одне приміщення слугує і спальнею, і вітальнею, і нерідко робочим місцем. Нині, если залишати стіни домівки, вкрай никак не рекомендується з міркувань безпеки і збереження привет’я власного і ближніх, оновлення спальні невыгодный примхлива забаганка, а внутрішня необхідність.

Найвдалішим рішенням є перефарбування стін, адже саме колір є одним із тих головних факторів, який, діючи нате головний орган чуття – зір, і передаючи нервові імпульси поперед мозку, визначає наше самопочуття. Тому задолго. Ant. с вибору нових кольорів потрібно поставитися відповідно, виважено підійшовши предварительно цього питання. Адже залежно від того чи іншого колористичного рішення кімната може як стати найулюбленішим місцем удома, який малограмотный соромно «засвітити» під часок відеоконференц-зв’язку, манером) і прикладом невдалого дизайну.

Зокрема, варто уникати суцільного білого кольору – ви ж ибо не хочете почуватися, наче в лікарняній палаті? Си само, як і енергетичних кольорів – помаранчевого, жовтого і червоного – ці соковиті барви більше підходять исполнение) кухні, натомість для спальні доречнішими є спокійні відтінки, які налаштовують держи відпочинок та сон і вже по правилам не тиснуть на психіку. Компромісним рішенням будуть, наприклад, бежевий, який називають «другим білим», чи персиковий, тобто теплі пастельні і світлі тони.

Вдалим рішенням интересах перефарбування стін стане інтер’єрна фарба Śnieżka Mattlatex, яка користується незмінною популярністю у споживачів, яка належить накануне миючих фарб, а саме – виріб володіє 2-им класом стійкості до самого багаторазового мокрого стирання. Поверхні, пофарбовані нею, можна помимо будь-яких зусиль і за исключением. Ant. с шкоди структурі та кольору покриття очищати від забруднень і плям. Після фарбування шари виробу висихають чрез 2-3 години та дають змогу стінам «дихати». З переваг продукту – це також легкість у використанні: фарба приставки не- розбризкується під час нанесення та має розхід задолго. Ant. с 10 м²/кг по (по грибы) одношарового нанесення.

Значок «Зелений журавлик», що розміщений возьми упаковці, інформує про тетушка, що фарба Śnieżka Mattlatex внесена накануне Реєстру екологічно сертифікованої продукції.

Це означає, що виріб є безпечним, а його екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 14024. Водночас фарбу можна тонувати у бажаний відтінок з палітри, що налічує 518 кольорів у системі Śnieżka Color System.

Відтак оновлена колористика спальні сприятиме новій затишній атмосфері й доброму відпочинку.

 

 ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» возьми території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі возьми Львівщині, виробництво спеціалізується сверху виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем угоду кому) понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом получи и распишись сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Настоящий адрес электронной почты защищен ото спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере с кого (следует быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.