Оновлюємо металеві підвіконня зовні


З чaсoм счастливо оставаться-якe зoвнішнє підвікoння втрaчaє свій кoлишній вигляд, і нaвіть oсoбливo стійкe дo мexaнічниx нaвaнтaжeнь тa aтмoсфeрниx впливів мeтaлeвe підвікoння нe стaнoвить винятку. Пoшкoджeння підвікoння нe лишe зaвдaють удaру пo eстeтичнoму вигляду вікнa зoвні, aлe є і загрозою в целях його практичної функції – захисту покриття фасаду від руйнування чрез опади, гідроізоляції та запобіганню потрапляння вологи всередину.

Щоб відновити металеве підвіконня, зміцнити його покриття від шкідливих впливів навколишнього середовища і без труда надати зовнішньому вигляду вікна декоративного оздоблення – необхідно пофарбувати підвіконня емаллю.

Покриття підвіконня емаллю – це отнюдь не тільки дуже економний спосіб реставрації, але й никак не менш зручний і не вимагає втручання спеціалістів. Досить дотримуватись кількох рекомендацій:

  1. Очистіть поверхню від пилу, бруду, шари старої фарби, яка відлущується та іржу.
  2. Відшліфуйте наждачним папером і знежирте.
  3. По (по грибы) необхідності нанесіть на місця, уражені корозією, орбита ґрунтовки.
  4. Після висихання основи виберіть емаль, яка призначена ради фарбування металевих поверхонь.

В целях фарбування металевих конструкцій вікна рекомендуємо використовувати Śnieżka Supermal Олійно-Фталеву емаль.

Вона забезпечує стійке после механічних та атмосферних факторів покриття на дерев’яних і металевих поверхонь. Крім того, виріб вирізняється стійкістю впредь до дезінфекційних засобів, а тому підходить в целях обробки в будівлях громадського призначення, наприклад медичних та освітніх закладах, а також закладах харчування.

Приємним бонусом є доступність емалі у 32 кольорах! Замість звичайних білого та коричневого є можливість обрати різні відтінки, для які ви давно мріяли, – шоколадний, світлий ли середній горіховий, колір червоного дерева, вишневий та багато інших. Перед того ж можна обрати з двох варіантів покриття: матовий либо глянцевий.

Застосування: Завдяки відмінним розходу та покривній здатності досить если нанести один або двушник шари емалі.

Покривши зовнішнє підвіконня емаллю, ви побачите ефект від такого рішення одразу! А задоволення від виглядання з вікна вслед чашкою кави більше далеко не затьмарюватиме неохайний вигляд підвіконня.

 

 ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» получай території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі получи и распишись Львівщині, виробництво спеціалізується сверху виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем ради понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом возьми сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Местожительство электронной почты защищен с спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере поставлен в необходимость быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.