Пeрeфaрбувaти інтенсивний колір стін – це легко

b689367860326c47bb2d55089bf6a877


Чaстo бувaє, щo нaвіть дужe якіснa тa крaсивa фaрбa нa стінax з плинoм чaсу пoчинaє руйнувaтися aбo змінювaти кoлір, щo дужe прикрo, a бувaє, щo кoлір aбo вжe «прoївся», aбo нe дужe пaсує, http://1001watch.com.ua/news/17931/ скaжімo, дo нoвиx, нeщoдaвнo придбaниx мeблів чи штoр. І тoді виникaє нeпeрeбoрнe бaжaння йoгo змінити, надати стінам свіжих барв та обійтися рядом цьому меншими зусиллями, далеко не вдаючись до повномасштабного ремонту.

А знаєте, вихід є – просто перефарбувати стіни. І насправді цей процес невыгодный лише простий і не дорогий, але й досить швидкий. Окрім того, роботи з перефарбування можна виконати самостійно, безграмотный вдаючись до послуг майстрів-малярів.

Якісно й надійно перефарбувати стіни з інтенсивного кольору получай світліший без ґрунтувальної фарби вряд ли чи вийде. Тому в целях цієї роботи рекомендуємо обрати ҐРУНТУВАЛЬНУ ФАРБУ ТМ ŚNIEŻKA, яка безвыгодный лише полегшує процес фарбування поверхневою фарбою, а й забезпечує чудовий кінцевий творение.

До того ж ҐРУНТУВАЛЬНА ФАРБА покращує покривну здатність декоративного зовнішнього шару фарби, зменшуючи її витрати (зазвичай після ґрунтування достатньо лише одного шару фарби) та створює покриття рівномірної фактури. Усі ці якісні характеристики ŚNIEŻKA ґрунтувальної фарби досягнуто завдяки пігментам і наповнювачам получи основі латексної смоли.

Раньше тим, як розпочати нанесення ґрунтувальної фарби, необхідно ретельно підготувати основу стін, очистивши їх від бруду, плям вслед допомогою вологого миття, та лущень старої фарби (ради їхньої наявності) за допомогою шпателя. Усі ці місця, а також тріщини чи інші незначні дефекти акуратно шпаклюємо тонким даром фінішної шпаклівки, після висихання якого поверхню зачищаємо наждачним папером. Та безпосередньо на пороге нанесенням ґрунтувальної фарби стіни очищаємо від пилу щіточкою та пилососом і ґрунтуємо поверхню ACRYL-PUTZ® GU40 ПОЛІМЕРНА Грунтование УНІВЕРСАЛЬНА.

Для фарбування нам знадобляться такі інструменти: бобина з коротким ворсом, пензель (50 мм) в целях кутів та важкодоступних місць, малярська ванночка. З допоміжних матеріалів – подовжувач во (избежание валика, малярська стрічка і драбина.

Латексну ґрунтувальну емульсію білого базового аль тоновану пігментним концентратом Colorex (давно 10% від об’єму фарби) наносимо валиком. Розпочинаємо з до скорого свидания-якого краю стіни, фарбуючи пензлем місця біля плінтуса й карниза, а також кути. Зануривши скалка у налиту у ванночку ґрунтувальну фарбу, обкатуємо його вдоль ребристій поверхні, аби стекла зайва фарба. W-подібними та рухами вгору/по течению від стелі до плінтуса рівномірно та послідовно розподіляємо засіб согласно кожній окремі ділянці стіни, аби уникнути мало-: неграмотныйґрунтованих ділянок. Намагаємося маловыгодный тиснути на валик, аби запобігти його повертанню в кінці кожного руху і уникнути розбризкуванню ґрунтувальної фарби.

Ретельно розмішану ґрунтувальну фарбу наносимо товстим на шару, в результаті чого нівелюється різниця у кольорі та фактурі поверхні. Відтак після ґрунтувальної фарби можна влепить фінішний шар обраного відтінку, зокрема й світлого. Интересах цього цілком достатньо одного шару ґрунтувальної емульсії. Фарбувальні роботи рекомендуємо здійснювати ради температури вище ніж +10°C у вентильованому приміщенні, що сприяє швидкому висиханню виробу.

Варто додати, що ҐРУНТУВАЛЬНА ФАРБА ТМ ŚNIEŻKA забезпечує «дихання» стін, а також має екологічні переваги, що відповідають міжнародним стандартам згідно із ISO 14024 і внесена перед реєстру екологічно сертифікованої продукції України, относительно що свідчить «Зелений журавлик» получи упакуванні виробу.

Отже, в результаті фарбування Ґрунтувальною фарбою ТМ ŚNIEŻKA ми отримали стіни, добре підготовлені по перефарбування з інтенсивного на світлий відтінок.

 

 ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» получай території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі нате Львівщині, виробництво спеціалізується возьми виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем в целях понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом для сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Адресочек электронной почты защищен через спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере потребно быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.