Стійкі до миття фарби для інтер’єру


Випaдкoвo пoстaвлeнa плямa нa стіні – зaвжди зіпсoвaний нaстрій тa інтeр’єр у пoмeшкaнні. Відтaк, щoб нe стaти жeртвoю тaкиx нeприємнoстeй, интересах фaрбувaння крaщe oбирaти інтeр’єрні фaрби, які мoжнa мити. Губкa, мильнa вoдa, трішки зусиль – і плями нaчe нe булo.

Сьoгoдні нa ринку чимaлo інтeр’єрниx фaрб, стійкиx дo миття. Фaрбaм, які клaсифікують як стійкі дo миття, відпoвіднo дo кількoсті циклів стирaння, присвoюють клaси стійкості – від 1-го впредь до 5-го. Це означає, що пофарбовані поверхні такими матеріалами можна мити.

Манером), 1-й клас має найвищу стійкість давно миття і стирання, тому такі фарби будуть найкращим вибором с целью приміщень, які часто забруднюють. Стійкі в целях миття фарби рекомендують родинам з малими дітьми, які полюбляють малювати для вертикальних поверхнях. Такі фарби незамінні у тих приміщеннях, мол підвищена вологість повітря й висока ймовірність забруднень, зокрема коридорі, кухні та ванній кімнаті. Стійкі раньше миття пофарбовані покриття у користуванні можуть проявити себя не гірше ніж керамічна плитка, шпалери чи декоративні панелі.

Якщо Ви плануєте найближчим эпизодически ремонт, то рекомендуємо зносостійку латексну фарбу Śnieżka Mattlatex Brilliant, яка має 1-й клас стійкості до самого миття.

Завдяки своїм технологічним властивостям та спеціальній формулі ANTIREFLEX фарба створює глибокоматове покриття, яке приховує незначні нерівності держи поверхні. Фарба виготовлена получи и распишись основі високоякісної екологічно чистої сировини, тому й створене нею покриття цілком безпечне на здоров’я. І це підтверджує екологічний сертифікат, тому получи упаковці виробу можна побачити зображення значка «Зелений журавлик», який інформує споживачів относительно його екологічні характеристики.

Фарбу Śnieżka Mattlatex Brilliant, загалом як і бай-яку іншу, потрібно наносити бери добре підготовлену основу, относительно яку слід подбати заздалегідь. Тобто безпосередньо ранее нанесенням фарби, якщо потрібно, в таком случае поверхні необхідно пошпаклювати, пошліфувати, й в областиґрунтувати. Для цих робіт бажано використовувати матеріали того самого виробника, що і фарба.

Отож, фарбу Śnieżka Mattlatex Brilliant потрібно наносити получи міцну, чисту, поґрунтовану та суху поверхню. В целях фарбування слід підготувати необхідну кількість фарби. Угоду кому) цього слід порахувати площу поверхні. Варто зазначити, що ця фарба має високу покривну здатність, а витрати матеріалу держи одиницю поверхні становлять 14 м²/л подле одношаровому нанесенні.

Також зауважимо, що Śnieżka Mattlatex Brilliant виготовлена у базовому білому кольорі, а це означає, що її можна тоувати держи кольорувальному обладнанні у відтінки згідно з каталогом NCS Cascade или вручну, використовуючи універсальний пігментний концентрат КОЛОРЕКС (зазвичай це раньше 5% від обсягу фарби). Неприпустимо під время кольорування змішувати Śnieżka Mattlatex Brilliant з іншими фарбами, які різняться складом та якістю. Під минута вибору кольору також варто врахувати, що свіжонанесена фарба получай поверхні матиме насиченіший відтінок, тому краще навеять трішки фарби на малопомітну частину стіни й дати їй висохнути, і лише тоді розпочинати фарбування.

Звернемо Вашу увагу і нате правильну техніку нанесення. Спочатку слід пензлем фарбувати важкодоступні місця та кути. Получи стіни фарбу потрібно наносити валиком з довгим ворсом. Угоду кому) цього його потрібно занурити у спеціальний сосуд з налитою фарбою і дати йому добре її увібрати. Опісля вал розкочують по рифленій стінці лотка интересах кращого просочування. Фарбу наносять в поверхню плавними рухами вгору-ниц. Після висихання першого шару, приблизно вследствие 2–4 години, наносять другий круг фарби, який і завершує всецело процес фарбування. Також потрібно пам’ятати, що черезо 28 діб фарбоване покриття набуде стійких перед миття й стирання властивостей.

ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» держи території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі получай Львівщині, виробництво спеціалізується возьми виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем на понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом нате сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Код электронной почты защищен с спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере надобно быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.