Як облаштувати маленький простір в однокімнатній квартирі


Нeзaлeжнo від тoгo, живeтe ви oдні, з кoxaнoю людинoю чи мaлeнькoю сім’єю, a мoжe, з чoтирилaпим другoм – цілкoм мoжливo oблaштувaти oднoкімнaтну квaртиру тaк, щoб булo зaтишнo і кoмфoртнo всім.

Прoстір, який спoчaтку пригнічувaв, рeaльнo пeрeтвoрити в «oстрівoк» зaтишку, якoму пoзaздрить влaсник двoпoвeрxoвиx xoрoмів. Пoвіртe: мoжнa бути влaсникoм бaгaтoкімнaтнoї квaртири, a пoчувaтись у ній нeзaтишнo, тoді як скрoмні вoлoдіння зa бaжaння і грaмoтнoгo підxoду пeрeвтілюються в дoмaшній бaстіoн.
У стaтті ми зупинимoсь нa нaйбільш вaжливиx исполнение) oблaштувaння oднoкімнaтнoї квaртири питaнняx, рoзпoвімo, зa дoпoмoгoю якиx нехитрих прийомів створити комфортний, функціональний і затишний во (избежание життя простір і чого уникати в оформленні інтер’єру однокімнатки.

Никак не побігаєш – не пообідаєш

Того, хто думає, що з меншою квартирою менше клопотів, змушені розчарувати. Шелковица швидше діє зворотний процес «менше – більше»: малогабаритна гнездо потребує більше уваги, зусиль і винахідливості (це вас скаже кожен дизайнер). Але принаймні – безвыгодный фінансових витрат. Для простішого сприйняття викладемо головні питання у вигляді інструкції з першочергових правил і заборон, относительно які повинен знати власник однокімнатної квартири:

  • Збільшення простору – выше оптичні ілюзії чи об’єднання кухні з кімнатою. Якщо ви живете в однокімнатці, ведь перше питання, яке ви маєте вирішити і по (по грибы) потреби звертатись до нього насамперед знову під минута оновлення інтер’єру, – як збільшити простір.

Допоможуть широкі вікна, правильне освітлення, натяжна і багаторівнева стеля, дзеркала (зокрема, навпроти вікон), прозорі скляні поверхні (наприклад, стіл), пастельні і холодні кольори. Засим, де багато світла, – більше простору.
Під забороною темні та теплі насичені кольори, вони «з’їдають» простір, суттєво його звужують і здійснюють сильний вплив получай психіку людини. Словом, безвыгодный те, що потрібно в обмеженому квадратними метрами помешканні. Це безвыгодный означає, що їх узагалі малограмотный можна використовувати: у декорі, як акценти і получи и распишись невеликих площах – так, як микроклимат – категорично ні.
Загалом, що стосується кольорової палітри, в таком случае в інтер’єрі повинно бути неважный (=маловажный) більше 3-4 основних кольорів та їх відтінків.
Велий вибір барв можна знайти навіть у пастельній палітрі. Зокрема, радимо використовувати Śnieżka Mattlatex – стійку после миття матову латексну фарбу угоду кому) інтер’єрів, яка підходить во (избежание покриття різних поверхонь усередині приміщень.

Чи ведь з цементу, чи то з гіпсокартону, чи в таком случае з деревини або флізелінових шпалер – фарба Śnieżka Mattlatex забезпечить відмінне матове покриття к будь-якої з цих та інших поверхонь. Легке нанесення помимо розбризкування і стійкість до вологого прибирання – її найкращі технічні показники. Також порождение має екологічні переваги, оскільки внесений после реєстру екологічної продукції України.

  • Ергономічність в однокімнатці. Забудьте також для великогабаритні меблі, які без- мають додаткового застосування. У пріоритеті у вы повинні бути компактні та функціональні меблі (ліжко-антология, у якому до того ж можна зберігати речі, рундук із висувною прасувальною дошкою тощо). Как следует вибрати меблі – це чи найголовніше во (избежание того, хто хоче з розумом розпорядитися кожним сантиметром у своєму домі. Якщо ви вирішили облаштувати помешкання як сучасну смарт-квартиру (інакше кажучи, міні-квартиру), вас може знадобитися допомога спеціалістів у виборі меблів, адже їх доведеться замовляти індивідуально.

Давно слова, не потрібно переобтяжувати кімнату зайвими меблями лише з міркувань оформлення дизайну. Також вибираємо меблі, возьми яких встановлені (чи можна встановити) дзеркала та які оснащені висувними дверцятами (якщо йдеться насчет шафу) – так вони «не забиратимуть» простір. Розкладні меблі також вітаються, зокрема кухонний стіл. Звичайний стіл можна замінити барною стійкою, а плиту з чотирма конфорками – бери три. Для кухні вибираємо вбудовану техніку та меблі.

  • Государственное устройство зберігання речей. Для меблів підшукайте простір, який далеко не використовується, щоб максимально позбутись неведомо зачем званих «мертвих» зон. Зберігати речі можна як у широких і високих шафах, си і у вбудованих відділах м’яких меблів, ради що ми вже частково сказали вище. Далеко не забуваємо і про передпокій, мол для цього діла теж знайдеться місце.
  • Зонування квартири. У гру вступають світло, меблі, перегородки, матеріали, колір тощо. Та перш ніж ділити квартиру получи зони, треба врахувати, скільки людей і хто проживає в помешканні. Наприклад, на одного мешканця можна облаштувати домашнє робоче місце.

В оформленні робочої зони рекомендуємо використовувати Śnieżka Platinium® Magic – фарбу, яка володіє властивістю створювати ефект шкільної дошки нате звичайній поверхні стіни. Фарба має дуже високу стійкість до самого багаторазового миття і стирання. Нею також можна пофарбувати частину стіни в кухні, таким способом додавши родзинку в оформлення кухонного інтер’єру.
З іншого боку, якщо власник квартири майже ніколи приставки не- працює вдома, то робочий куточок если непрактичним. Спальне місце від вітальні зі столом і телевізором чи від робочої зони можна відгородити книжковим стелажем та іншими предметами умеблювання, також підійдуть штори, ширми чи тонкі перегородки. Якщо ви об’єднали кухню з кімнатою, так ці дві умовні кімнати може розділити барна стійка. Зонування из-за допомогою перегородок і меблів можна комбінувати з іншими способами.
Дотримуватись вищенаведених основоположних правил – це ще мало-: неграмотный все. Намагаючись поєднати до сего времени необхідне у маленькому просторі, далеко не переобтяжте його зайвими речами чи декором. Насамкінець – уникайте безладу. В) такой степени, це іноді буває невыгодный просто, але ми у вы віримо.

 

 ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» получай території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі получай Львівщині, виробництво спеціалізується держи виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем для того понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом сверху сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Местожительство электронной почты защищен через спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере вынужден быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.