Як пройти перевірку системи «Прозоро»

Завдячуючи ініціативі, яку проявили громадські організації, підприємці та державні органи, було створено систему під назвою Prozorro. Її основною метою є захист людей від злочинів та корупційних схем, а також можливість максимально прозоро та ефективно використовувати державні кошти. Ресурсами цієї системи можуть користуватися лише ті підприємства, організації та державні установи, які провадять свою діяльність відповідно до законодавства України.

Як пройти перевірку системи «Прозоро»

Система «Прозоро» має свій офіційний вебпортал та авторизовані електронні майданчики, через які відбувається реєстрація. Безпосередньо зробити це не вдасться, тому кожен зацікавлений у такому ресурсі замовник повинен вибрати для співпраці відповідний ресурс. Найкращим вибором є Українська універсальна біржа tender.uub.com.ua. Вона має безліч позитивних відгуків від користувачів та зарекомендувала себе як чудового партнера.

Реєстрація в «Прозоро»

Створення облікового запису в системі може мати одне з двох призначень:

  • замовник;
  • постачальник.

Організатор закупівлі (замовник) приходить до системи з метою придбання товарів, послуг чи робіт із максимальною вигодою для бюджету. А постачальник зацікавлений у знаходженні закупівель держструктур. Він налаштований не лише на подання заявок, а й на перемогу у тендерах.

Хоч би якою була мета реєстрації на порталі УУБ, необхідно буде пройти процедуру перевірки. Створити обліковий запис мають право не лише юридичні особи, а й приватні підприємці. Це можуть бути як громадяни держави, так і нерезиденти. Їм потрібно буде вказати своє громадянство та код, виданий ним у цій країні.

Фізичні особи повинні вказати свою ІПН та поштову адресу, а також пройти перевірку за допомогою скан-копій таких документів, як права водія або паспорт. Юридичні особи повинні вказати назву свого підприємства, юридичну адресу та код ЄДРПОУ.

Портал електронних закупівель

Реєстрація саме через сайт УУБ дає певні переваги користувачам:

  • проведення офіційного тестування та авторизація у базі даних здійснюється лише після спеціальної перевірки;
  • надання повного функціоналу та можливість авторизованих користувачів брати участь у державних тендерах;
  • інформаційне наповнення дозволяє користувачам вивчити, як саме подати заявку та отримати вигідний контракт;
  • професійне консультування забезпечує підтримку зареєстрованих користувачів на будь-якому етапі участі у торгах.

Діяльність УУБ регламентована законодавством України та здійснюється відповідно до нього. Перш ніж брати участь у тендерах, учасники торгів зобов’язані підписати договір про надання послуг на електронному майданчику для закупівель. Інформаційна система на сайті розроблена таким чином, щоб навіть новачкам було зрозуміло, що потрібно робити. Торги в системі Prozorro через майданчик УУБ – це швидкий та надійний спосіб отримати вигідний контракт у режимі онлайн. Цей майданчик має четвертий рівень акредитації, ним користуються тисячі підприємців.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.