Якісне фарбування стін


Якіснoгo фaрбувaння стін мoжнa дoсягти бeз дoпoмoги мaйстрa. Усe, щo вимaгaється, – плaнувaння, прaвильний вибір інструмeнтів і мaтeріaлів, пoeтaпнa рoбoтa тa знaння тoнкoщів мaлярниx рoбіт. Тoбтo у фaрбувaнні стін нaспрaвді нeмaє нічoгo склaднoгo, якщo дoтримувaтись рeкoмeндaцій.

Нaйпeршe – усe рeтeльнo сплaнуйтe. Виміряйтe плoщу стін, щoб рoзрaxувaти рoзxід фaрби. У цьoму вaм дoпoмoжe спeціaльний oнлaйн-кaлькулятoр. Тaкoж вибeріть кoлір, який нe лишe зaдoвoльнятимe вaші впoдoбaння, але й підійде приміщенню (залежно від площі й того, бери яку сторону виходять вікна).

Соответственно-друге, забезпечте себе всіма необхідними інструментами й матеріалами чтобы роботи. Зокрема, вам знадобляться: лопаточка, наждачний папір, щітка, шпаклівка, ґрунтовка, пензлики різної довжини, подушка із середнім ворсом, малярські відерко та корытце, водоемульсійна фарба, пігмент, поліетиленова плівка та малярна стрічка. І, звісно, робочий одяг, гумові рукавиці та респіратор чтобы вас.

Підготовка робочої зони. Щоб фарба лягла ідеально, важливо попередньо підготувати поверхню. До самого того ж перед усіма малярними роботами нужно подбати про захист від потрапляння фарби розеток, вимикачів, радіаторів, плінтусів, одвірків, віконних рам, підлоги тощо. Тута у пригоді стануть малярна стрічка та поліетиленова плівка. Тоді стіни очищують від старої фарби, шпаклюють, шліфують і ґрунтують, і лише потім наносять фарбу.

Шпаклювання і шліфування. К вирівнювання поверхні використовують шпаклівку, яка виправляє дефекти, маскує тріщини та шви. Як інструмент використовують металевий шпадель. За допомогою нього шпаклювальну масу наносять шарами завтовшки 1-3 мм, починаючи з важкодоступних місць і рухаючись поперед плоских поверхонь стін. Після висихання поверхні її відшліфовують, використовуючи наждачний папір, очищають від пилу і ґрунтують.

Ґрунтування – запорука вдалого фарбування. Цей етап дуже важливий під пора малярних робіт, адже використання ґрунтовки допомагає зміцнити та зробити однорідною поверхню, знизити поглинальну здатність стін, а також забезпечити міцне зчеплення фарби з основою. Крім того, радиґрунтована поверхня зменшує розхід поверхневої фарби, чим, відповідно, знижує вартість робіт.

Чтобы підготовки основи всередині приміщень рекомендуємо використовувати універсальну полімерну ґрунтовку ACRYL-PUTZ® GU 40. Засіб збільшує адгезію основи з фарбою, ефективно збалансовує поглинальну здатність основи, зменшує розхід поверхневих емульсій і створює легкі сатинові, прозорі покриття, газо- і паропроникні поверхні.

Ґрунтовка вже готова после використання та підходить на цегляних, цементних, вапняних, во что бы то ни стало-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних, бетонних основ з високою поглинальною властивістю. Найкраще наносити її валиком чи пензликом, починаючи, як і з шпаклівкою, від кутів і важкодоступних місць.

Фарбування. За некоторое время до застосуванням фарбу теж потрібно підготувати, ретельно перемішавши. Якщо бажаєте надати білій фарбі кольору, так її можна затонувати барвником у бажаний колір і ретельно перемішати, потім перелити у спеціальне малярське відерко чи шлюз. Фарбувати, як і інші малярські роботи, необхідно починати з кутів і важкодоступних місць. Під отрезок времени роботи з важкодоступними місцями радимо використовувати малюсенький валик чи пензлик. Тоді решту поверхні слід зафарбовувати великим валиком рухами «вгору – вниз». Фарбу досить начертить у два чи навіть в Водан шар, якщо вона володіє відмінною покривною здатність.

Економний розхід (впредь до 10 м²/кг) забезпечує стійка до самого миття латексна фарба для того стін і стель Śnieżka Mattlatex.

Це якісна фарба, виготовлена вслед за польською технологією, яка безпечна к здоров’я та довкілля. Її екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 14024. Фарба мало-: неграмотный розбризкується під час нанесення сверху поверхню і тонується по системі Śnieżka Color System у 518 кольорів та вслед допомогою універсального пігментного концентрату Śnieżka Colorex.

Стіни, пофарбовані Śnieżka Mattlatex, мають високу стійкість до самого мокрого стирання (2-й клас стійкості) та ідеальне матове покриття. В (видах ефективного декоративного покриття достатньо влепить 2 шари фарби.

Під период фарбування також важливо дотримуватись оптимальної температури та перерви між використанням матеріалів: безлюдный (=малолюдный) наносити наступний шар, поки безграмотный висохнув попередній.

Зверніть увагу: щоб зробити всё-таки як слід із першого разу, без- економте на фарбі і невыгодный розбавляйте її, адже досягти бажаного ефекту малограмотный вдасться і доведеться робити повторне фарбування. Натомість вибір якісної фарби заощаджує время, кошти і нервові клітини.

Дотримуйтесь усіх рекомендацій – і отримаєте гладеньке матове покриття, яке тішитиме очес не один рік.

 

 ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» бери території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі возьми Львівщині, виробництво спеціалізується держи виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем к понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом держи сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Сей адрес электронной почты защищен ото спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере полагается быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.