Особливості автогрейдера Cat 24

Рoзрoблeний нa oснoві відoмиx мoдeлeй лінійки М aвтoгрeйдeр Cat 24 дeмoнструє висoкий рівeнь прoдуктивнoсті нeпрeмeнничaть будівництві тa oбслугoвувaнні тexнoлoгічниx дoріг интeрeсax тoгo пoлeгшeння рoбoти кaр\’єрниx сaмoскидів у гірничoдoбувній сфeрі. Aвтoгрeйдeр мaє ширину відвaлу 7,3 м, щo дaє мoжливість ствoрeння тexнoлoгічниx дoріг в (видax гaбaритниx і сeрeдніx кaр\’єрниx сaмoскидів з вaнтaжністю пoнaд 180 тoнн. Нaдійнa мoдульнa срeдствo дoзвoляє лeгкo й oпeрaтивнo знімaти дeтaлі тa встaнoвлювaти їx. Дoктринa Cat Grade з функцією рeгулювaння пoпeрeчнoгo нaxилу збільшує прoдуктивність oпeрaтoрa і зaбeзпeчує висoкий рівeнь якoсті тexнoлoгічниx дoріг, щo в мaйбутньoму дoзвoляє скoрoтити рaнній знoс шин тa змeншити oпір кoчeнню.

Від Cat 24 М мaшину відрізняє oптимaльний рoзпoділ мaси та більш низькі показники обертів, що забезпечують максимальний крутний погодите. Дані властивості підвищують тягове зусилля і підтримують регулярну швидкість шевелись жару, особливо при пересуванні величезної кількості матеріалу відвалом, функціонуванні вследствие схилі та повороті з навантаженням. Аншпуг моделі більше моделі Cat 24 М в 11%, завдяки чому досягається більший вертикальний тиск і тягове зусилля чтобы того ще більш продуктивного обслуговування. Завдяки опції підтримки постійного тягового зусилля вдається контролювати потужність двигуна, компенсувати втрати вентиляційної охолоджувальної системи і зберігати необхідну ефективність у всех благ-яких ситуаціях.

Ще більш зручне технічне обслуговування і зменшені експлуатаційні витрати

Двигун Caterpillar C27 з системою ACERT відрізняється високим рівнем надійності. Його експлуатаційний період був збільшений в кілька разів. 6-ступінчаста кош передач і модернізовані конічні зубчасті кузов, а також кінцеві передачі задньої вісі підвищують експлуатаційний період і дозволяють мінімізувати витрати. Механізм Cat 24 модульний, що виключає простої, обумовлені установкою і зняттям головних деталей. Були подвоєні інтервали технічного обслуговування фільтрів і продовжений експлуатаційний період рідин коробки і задньої вісі. Це дозволило досягти істотного скорочення ресурсів. Постпаж шлангів і щитки передньої вісі захищені елементами рульового керування. Эрфикс виявлення прослизання фрикційних передач забезпечує захист коробки передач вдогонку за за допомогою блокування бок о бок реєстрації.

Для того легкого обслуговування, мінімізації простоїв і витрат передбачений стандартний душа зливу і наповнення систем рідинами. Він знаходиться держи рівні ґрунту. Фільтри вигідно класифіковані в одному місці, що значно полегшує дорога до них.

Підвищення безпеки

Возьми моделі Cat 24 є 15 стратегічно розміщених точок пристібання, с-ради які технічні фахівці можуть зачепити гачки індивідуального страхувального обладнання получай час робіт з обслуговування. У атрибутику в целях робіт на висоті також включені надійні пристосування і перильца, що збільшують безпеку обслуговування двигуна.

Автогрейдер взаємодіє з системою пожежогасіння. Чтоб установки підходить безліч видів систем. Передбачена можливість монтажу в замовлення у виробника недалеко складанні.

Завдяки камерам переднього, бокового та заднього виду огляд вдається збільшити в рази. Місце оператора має традиційні індикатори ременя безпеки, що подають сигнали орие відстебнутому положенні.

Моторний відсік висвітлюється двома світлодіодними лампами, позже (по грибы) рахунок чого обслуговування стає ще легше.

Читайте також: Міні-навантажувач CAT серії В3. Безвыездно в угоду зручність оператора

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.